Stačí zaplatit 200Kč první kredit nebo volací jistinu a můžete za pár dnů volat za skvělé ceny

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na 533101440, 778144144

Co bude následovat?

1. Všechny služby spojené s první aktivací, přenosem čísla a zasláním SIM karty jsou pro naše zákazníky ZDARMA.

2. Před odesláním SIM karty na Vaši adresu však požadujeme zaplacení prvního kreditu nebo volací jistiny ve výši minimálně 200Kč na jedno telefonní číslo. Uhradit lze jednoduše na pobočkách České pošty, terminálech Sazka nebo prostřednictvím online platební brány přímo z vaší banky. Pokyny k platbě Vám zašleme na kontaktní email uvedený ve Vaší objednávce.

3. Přijatá platba se v našich systémech objeví do několika minut a my obratem odesíláme SIM kartu na doručovací adresu uvedenou v objednávce.

Předplacené karty

Nabitý Klokan bude mít připraven kredit ve výši 200Kč, 300Kč nebo 500Kč, vždy podle toho, kterou částku uhradíte. Další kredit lze jednoduše dobíjet na pobočkách České pošty, terminálech Sazka nebo prostřednictvím online platební brány přímo z vaší banky.

Paušální tarify

V případě Tarifu Klokan uhrazenou částku využíváme jako vratnou zálohu. Můžete uhradit jistinu 200Kč, 300Kč nebo 500Kč dle potřeby. Po třech řádně uhrazených fakturách je celá částka automaticky vrácena zpět formou slevy do Vašeho vyúčtování.

Maximální povolená útrata na jednom čísle je standardně nastavena na 1000Kč za jeden kalendářní měsíc. U nových zákazníků je však po dobu prvních tří měsíců z bezpečnostních důvodů snížena maximální povolená útrata na SIM pouze do výše zaplacené volací jistiny.